Про журнал

Нога – журнал художньої документалістики.

Ми, видавці журналу, розуміємо цей жанр так: документальна література, яка написана, або читається з художньою, або невизначено дослідницькою, метою. Це наративна література та література про людський досвід, існування якої важко пояснити виключно її користю для суспільства або читача. Ми обираємо трактувати це визначення максимально широко, тому в журнал входять вірші, щоденникові записи, есе, спогади, розмови.

Нога – це виключно текстовий журнал, єдине місце де ви знайдете фотографію чи зображення – це обкладинка. Перший випуск вийшов у 2020 році. Його авторами стали: Назар Беницький, Оксана Брюховецька, Сашко Протяг, Олена Думашева, Олександр Авербух, Філіп Оленик, Володимир Жбанков, Катя Лібкінд, Ріке Феронія, Мішель Якобі, Антон Полунін, Ліза Білецька.

Ось, що написали про перший випуск часопис Критика та газета ВОНО. Ще, рецензії та інтерв’ю виходили в журналі ШО, на сайті SupportYourArt та кількох інших сайтах присвячених літературі.

Зараз на початку 2024, ми працюємо над другим випуском. До нього увійдуть тексти написані у 2021-2022 роках, ще до повномасштабного вторгнення рф.

Придумали, редагують і видають журнал Ліза Білецька та Філіп Оленик.

Щоб не пропустити анонс нового випуску, підпишіться на нашу розсилку ось тут.